Izabela Kraśnicka

Dlaczego my? >>

AUDYT

DORADZTWO

SZKOLENIA

Swoje doświadczenie na rynku usług audytowych, doradczych i szkoleniowych zdobywamy od ponad 10 lat. Liczne badania spółek krajowych, zagranicznych, jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, udział w projektach doradczych w zakresie wsparcia merytorycznego, transakcyjnego i w usprawnianiu procesów księgowo-finansowych, jak również działalność szkoleniowa na rzecz różnorodnych podmiotów gospodarczych oraz innych biegłych rewidentów, tworzą wachlarz doświadczeń, z którego jesteśmy gotowi wiele zaoferować.

 

Od 2018 r.  Audyt i Finanse Izabela Kraśnicka jest wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 4219. Właściciel, Izabela Kraśnicka, w trakcie kariery zawodowej zdobywała uprawnienia biegłego rewidenta i w 2013 r. została wpisana na listę biegłych rewidentów pod numerem 12557. Jednocześnie  w 2013 r. stała się członkiem  stowarzyszenia profesjonalnych biegłych rewidentów (the Association of Chartered Certified Accountants, ACCA).

 

Naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa, klienci indywidualni, organizacje pozarządowe oraz uczelnie wyższe. Rozumiemy jednak potrzeby rozwijającego się rynku. Swoją ofertę kierujemy również do małych przedsiębiorców, u których zapotrzebowanie na profesjonalne usługi finansowo-rachunkowe rośnie, a istotne funkcje z zakresu sprawozdawczości i controllingu nie są realizowane wewnątrz organizacji z racji ograniczonych zasobów. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć Wam usług najwyższej klasy za rozsądną cenę.

Wykonujemy opinie z zakresu rachunkowości i finansów na zlecenie sądów oraz osób prywatnych.

421 Pamukkale.JPG

Ważni są dla nas ludzie.

IMG_1116.JPG

Wiarygodne usługi. Doskonałe rezultaty.
 

IMG_4186.JPG

"Najważniejszy w każdym działaniu jest początek."
Platon

+ 48 502 184 711

55-011 Siechnice, Polska
ul. Marii Konopnickiej 16

©2018 by Audyt i Finanse Izabela Kraśnicka.