top of page

słuchamy, nie tylko słyszymy

Izabela Kraśnicka

Dlaczego my? >>

FOT_3259-Edit-Edit_edited.jpg

WAŻNI

SĄ DLA NAS

LUDZIE

AUDYT

DORADZTWO

SZKOLENIA

Swoje doświadczenie na rynku usług audytowych, doradczych i szkoleniowych zdobywamy od ponad 10 lat. Liczne badania spółek krajowych, zagranicznych, jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, udział w projektach doradczych w zakresie wsparcia merytorycznego, transakcyjnego i w usprawnianiu procesów księgowo-finansowych, jak również działalność szkoleniowa na rzecz różnorodnych podmiotów gospodarczych oraz innych biegłych rewidentów, tworzą wachlarz doświadczeń, z którego jesteśmy gotowi wiele zaoferować.

 

Od 2018 r.  Audyt i Finanse Izabela Kraśnicka jest wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 4219. Właściciel, Izabela Kraśnicka, w trakcie kariery zawodowej zdobywała uprawnienia biegłego rewidenta i w 2013 r. została wpisana na listę biegłych rewidentów pod numerem 12557. Jednocześnie  w 2013 r. stała się członkiem  stowarzyszenia profesjonalnych biegłych rewidentów (the Association of Chartered Certified Accountants, ACCA).

 

Naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa, klienci indywidualni, organizacje pozarządowe oraz uczelnie wyższe. Rozumiemy jednak potrzeby rozwijającego się rynku. Swoją ofertę kierujemy również do małych przedsiębiorców, u których zapotrzebowanie na profesjonalne usługi finansowo-rachunkowe rośnie, a istotne funkcje z zakresu sprawozdawczości i controllingu nie są realizowane wewnątrz organizacji z racji ograniczonych zasobów. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć Wam usług najwyższej klasy za rozsądną cenę.

Wykonujemy opinie z zakresu rachunkowości i finansów na zlecenie sądów oraz osób prywatnych.

Notatnik na biurku

dlaczego my

Ważni są dla nas ludzie.

Wyróżnia nas duże doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach przy współpracy z małymi i dużymi podmiotami, również notowanymi na giełdzie, kompetencje do przeprowadzenia badania zgodnie z międzynarodowymi standardami oraz efektywna współpraca dzięki  zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Klawiatura i mysz

misja i wartości

Wiarygodne usługi. Doskonałe rezultaty.
 

Wierzymy w usługi świadczone w sposób budzący zaufanie. Satysfakcja naszych klientów to nasz największy priorytet. Jesteśmy gotowi realizować zlecenia najwyższej jakości z zachowaniem naszych wartości takich jak integralność,  rzetelność  i profesjonalizm. Ta myśl przyświeca nam w podejściu do wykonywania wszystkich zadań dla każdego z naszych klientów.

Klawiatura i mysz

współpraca

"Najważniejszy w każdym działaniu jest początek."
Platon

Najważniejsze etapy realizacji każdego projektu to wysłuchanie o Waszych wyzwaniach i identyfikacja Waszych potrzeb. Jest to punkt wyjścia do przedstawienia szczegółowej oferty na znalezienie rozwiązania z sukcesem.​ Po realizacji zadania, omawiamy z Wami wyniki prac i weryfikujemy, czy wytyczone cele zostały osiągnięte.

bottom of page