top of page

audyt i finanse

Izabela Kraśnicka

kancelaria biegłego rewidenta

Rzetelne Wsparcie Biegłego Rewidenta

Jako biegli rewidenci jesteśmy po to, by zapewnić Tobie profesjonalne doradztwo i fachową pomoc w obszarze księgowo-rachunkowym, dzięki czemu Twoje finansowe decyzje będą podejmowane z rozwagą i w ochronie Twoich interesów.

Jesteśmy otwarci, by poznać wyzwania, przed którymi stoisz i zrozumieć Twoje potrzeby.

W efekcie będziemy gotowi zaoferować usługę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Eksperci w Rachunkowości

Audyt i Finanse Izabela Kraśnicka świadczy usługi z zakresu rachunkowości
oraz sprawozdawczości finansowej dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Wykonujemy niezależne badanie sprawozdań finansowych. Realizujemy projekty doradcze w dziedzinie rachunkowo-finansowej.  Prowadzimy również działalność szkoleniową, w tym także współpracujemy z uczelniami wyższymi.

 

Oferta Usług - to, czego potrzebujesz

Biurko

obiektywne

spojrzenie

Jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych spełniamy najwyższe wymogi jakości i niezależności. Nasze procedury badania są zgodne z aktualnie obowiązującymi normami. Dzięki nieustannemu poszerzaniu wiedzy, oferujemy usługi rzetelnie i profesjonalnie.

Wpisywanie na komputerze

elastyczność

w działaniu

Indywidualne podejście i wsłuchanie się w potrzeby klienta to droga do naszego wspólnego sukcesu.

Wiele lat doświadczeń i stałe podnoszenie kompetencji umożliwia nam znajdowanie rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci, w sposób szybki i skuteczny.

Nowoczesne Work Space

szerokie

horyzonty

Pozostajemy na bieżąco z wszystkimi wymogami prawno - regulacyjnymi. Dzięki współpracy z nami skomplikowane kwestie rachunkowe staną się zrozumiałe i przejrzyste, a nowe przepisy nie będą zaskoczeniem.

bottom of page